Spektaklis "Trylika"

2021 Spalio 24

#Teatras

👏 Spalio 10 d. Menų spaustuvėje buvo galima išvysti rež. Indrės Mickus (Pivoraitė) spektaklį „Trylika“ (pagal C. Hardwicke filmą „Thirteen“).

Spektaklis apie amžių 13. Apie santykius tarp paauglių, kurie šiuo gyvenimo laikotarpiu ieško savęs, bet ne visuomet atranda tokius, kokiais norėtų tapti. Apie įtampą tarp impulsyvių emocijų ir ilgalaikių vertybių, apie draugų pasirinkimus, vertybių formavimąsi, apie šeimos santykius, jų spragas ir mokyklos kiemo užkulisius.

Pagrindinė istorijos veikėja Toma norėjo tapti kitokia, norėjo išsilaisvinti iš slegiančios aplinkos, bei patirti ką nors nauja, todėl susibendravo su Nikole, kuri pasirodo buvo melagė. Ji nebuvo gera draugė. Kartu su vaikų globos namų bendražyge Brigida, Nikolė manipuliavo ir apgaudinėjo ne tik vaikus, bet ir suaugusius. Apgavystės ir savęs išaukštinimas paauglius privedė prie rimtų pasekmių, su kuriomis ir suaugusiems ne taip lengva susitvarkyti.

Rež. Indrė Mickus | INSITI foto archyvas

Kurdama šį spektaklį režisierė Indrė Mickus kalbėjosi ir diskutavo su jaunaisiais aktoriais, kodėl vaikams reikia dėmesio, ir būtent „kieto“ įvaizdžio tarp draugų. Kartu kėlė klausimus, kodėl vienaip ar kitaip vaikai bei paaugliai vieni su kitais elgiasi ir su kokiomis problemomis jie susiduria mokykloje bei namuose.

Spektaklyje gausu intriguojančių scenų, muzikos, specialių apšvietimo efektų, kurie nukelia žiūrovą į realistiškas, kupinas įtampos bei daugeliui puikiai atpažįstamas gyvenimiškas situacijas, iš kurių kiekvienas galime pasisemti vertingų minčių savianalizei.

Vaidino INSITI Artistų Namų aktoriai: Domas Urbonavičius, Titas Burneika, Aistė Litvinaitė, Dovilė Butkutė, Urtė Banevičiūtė, Ieva Guobytė, Beatričė Jackutė, Aida Masiulionytė, Evelina Gegeckaitė, Greta Rašytinytė, Ugnė Jonikaitė.

INSITI Artistų Namai – vaidyba vaikams, jaunimui ir suaugusiems. Procesas, kuris atveria duris…

Nuotraukos

< Naujesnis įrašasKeliauti į viršųSenesnis įrašas >