Spektaklis "Ieškomi"

2021 Spalio 23

#Teatras

🎭 Spalio 8 d. Menų spaustuvėje įvykęs rež. Indrės Mickus (Pivoraitė) spektaklio „Ieškomi” (pagal Netflix serialą The End Of The F***ing World”) pristatymas žiūrovus nustebino subtiliais režisūriniais sprendimais bei spalvingais jautriai įkūnytų personažų santykiais.

Tai istorija apie dviejų skirtingų paauglių gyvenimus, kurie vienas kitą atrado klajodami šeimos santykių dramose. Deividas, kuris ne itin jaučia ir Alisa, kuri šalta tiek aplinkai tiek sau, pabėga iš namų ir leidžiasi į savęs pažinimo kelionę, kurioje ne tik vienas kitą įsimyli, bet ir susiduria su neeiliniais paauglių išgyvenimais. Deivido slaptas tikslas įvykdyti žmogžudystę, virsta neplanuotu kriminalu, o Alisa tampa jo bendrininke. Kartu patirti išgyvenimai juos suartina, tačiau neilgam…

Saulė Petreikytė | INSITI foto archyvas

Dirbant prie spektaklio eskizo režisierės Indrės Mickus tikslas buvo padėti aktoriams atrasti įvairių atspalvių jų sparčiai besivystantiems vaidybiniams gebėjimams, valdyti emocines būsenas, kurių gyvenime jie patys nėra patyrę, išlaisvinti iš juos pačius varžančių emocinių klodų.

Spektaklio eskizo metu jaunieji aktoriai ne tik išsibandė save naujuose amplua, bet ir atsiskleidė įvairiapusiškai: jie šoko, verkė, jautriai perteikdami vidinius išgyvenimus žiūrovus paskatino atidžiau suklusti ir išgyventi situacijas kartu. Režisierės sprendimas scenoje naudoti kraują, garso efektus, muziką bei stilizuotą apšvietimą dar labiau pabrėžė personažų išgyvenamas situacijas, o vos vienas kitas scenoje naudojamas rekvizitas sukūrė laisvės pojūtį, bei išryškino pačių paauglių emocijas.

Vaidino INSITI Artistų Namų aktoriai:
Kristupas Kazanavičius, Gabrielė Baubaitė, Justinas Rašinskis, Saulė Petreikytė.

INSITI Artistų Namai – vaidyba vaikams, jaunimui ir suaugusiems. Procesas, kuris atveria duris…

Nuotraukos

< Naujesnis įrašasKeliauti į viršųSenesnis įrašas >