EPOPĖJA72 - ODISĖJA72

2021 Spalio 03

#Kinas#Teatras

🔥 INSITI komanda „Aikštelės Asistentai” laimėjo „Perspektyviausios komandos” apdovanojimą 2021 filmų kūrimo festivalyje ODISĖJA72!

Nuo 2017 m. organizuojamame filmų kūrimo festivalyje Odisėja72 šiais metais nusprendė sudalyvauti ir INSITI Artistų Namų komanda. Suvieniję jėgas INSITI mokytojai ir mokiniai per 72 valandas sukūrė žaismingą mokumentikos žanro filmą – Epopėja72, kuris iš 35 renginio dalyvių buvo išrinktas ir apdovanotas „Perspektyviausios komandos” apdovanojimu.

Odisėja72 organizatorių nuotr.

Filmų kūrimo festivalio esmė – pagal atsitiktiniu būdu ištrauktą užduotį per 72 valandas sukurti 4-6 minučių trukmės filmą.

Komandos „Aikštelės Asistentai” užduotis:
Veiksmas: mirktelėjimas
Rekvizitas: futbolo kamuolys
Frazė: kur tu buvai vakar?
Žanras: pseudodokumentinis filmas (mokumentika)

Odisėja72 organizatorių nuotr.

Perspektyviausios komandos nariai:
Pijus Mickus, Indrė Mickus, Džiugas Šėma, Domas Urbonavičius, Kristupas Kazanavičius, Virgis Mickus, Vilma Okaitė, Gabrielė Baubaitė, Rūta Mickienė, Inesa Jurkevičiūtė, Saulė Petreikytė, Meda Mickutė, Gaja Mockevičiūtė, Vakarė Mozuraitė, Mykolas Mickus, Austėja Tarailė, Almantas Zemblys, Dominykas Okas, Erika Žydelytė, Julius Čialka, Lurda Bukauskaitė, Mantas Padimanskas, Mindaugas Norkūnas, Monika Grigaitė, Orinta Saulėnaitė, Ūla Dagytė, Erikas Rasiukevičius, @PirMūkė

Odisėja72 organizatorių nuotr.
Filmas „Epopėja72” įvertinas „Perspektyviausios komandos” apdovanojimu.
Epopėja72 – filmavimo užkulisiai

Odisėja72 2021 vertinimo komisija:

Saulius Baradinskas – kino ir muzikinių klipų režisierius, internetinių projektų „Vilnius temperature” ir „Sapiens music” bendraautorius ir iniciatorius, režisavęs filmus „Grąžinti Nepriklausomybę”, „Auksinės Minutės” ir „Techno, Mama”. Saulius buvo išrinktas geriausiu muzikinių klipų režisieriumi ir laimėjo geriausio muzikinio klipo apdovanojimą „KlipVid” ir „M.A.M.A.” apdovanojimuose, o jo filmai yra apdovanoti tarptautiniuose festivaliuose.

Simonas Glinskis – operatorius, Lietuvos kino operatorių asociacijos narys, vienas iš kino gamybos įmonės „M-films”, prodiusuojančios trumpametražius bei ilgametražius kino filmus, įkūrėjų. Taip pat, kaip kviestinis dėstytojas, veda paskaitas LMTA, VDA, VTDK. Su filmu „Nova Lituania”, Simonas buvo nominuotas „Sidabrinės Gervės” apdovanojimui už geriausią operatoriaus darbą.

Aistė Žegulytė – kino režisierė, plačiausiai žinoma kaip dokumentinio filmo „Animus animalis (Istorija apie žmones, žvėris ir daiktus)“, apdovanotu net dviem „Sidabrinės gervės” apdovanojimais kūrėja. Su savo darbais Aistė taip pat yra sėkmingai pasirodžiusi įvairiuose tarptautiniuose festivaliuose.

Odisėja72 organizatorių nuotr.

Renginio organizatoriai – VŠĮ TURBOIDĖJA

Nuotraukos

< Naujesnis įrašasKeliauti į viršųSenesnis įrašas >