Veiklos Veiklos

Atrask veiklą, kurioje nustebinsi save!

Vaidyba vaikams

Vaidyba vaikams

Laisvų vietų: 19 70 €/mėn.
Teatro ir kino vaidyba, scenos kalba, judesys, improvizacija, režisūra - visa tai ir dar daugiau laukia jaunųjų aktorių INSITI užsiėmimų metu!

Vaidyba jaunimui

Vaidyba jaunimui

Laisvų vietų: 20 70 €/mėn
Vaidybos pamokos moko jausti ir suprasti, suteikia jėgų, pasitikėjimo ir ryžto, praplečia pažinimo ribas, atveria naujas galimybes bei išlaisvina glūdinčius talentus. Patirk pasaulį be ribų!

Vaidyba N-18

Vaidyba N-18

Laisvų vietų: 17 Nuo 70 €/mėn
Teatro studija suaugusiems Vilniuje. Užsiėmimų metu iš arti susipažinsite su aktoriaus profesija, mokysitės kurti, pasakoti bei vaidinti įvairiausias istorijas, analizuoti scenarijus, kurti personažus, statyti spektaklius. Užsiėmimų metu lavinami scenos...

Vaidybos kursai N-30

Vaidybos kursai N-30

Laisvų vietų: 15 Nuo 240 € (10 užsiėmimų)
Kursas "Teatro vaidyba". Vadovas Ramūnas Cicėnas. Trukmė - 2023.09.12-12.12 (13 užsiėmimų po 2 val.). Kaina - 312 Eur. Apmokėjimas po pirmojo užsiėmimo. Daugiau informacijos rasite lankymo taisyklėse.

Kino gamyba jaunimui

Kino gamyba jaunimui

Laisvų vietų: 12 70 €/mėn
🎬 Kino mokykla jaunimui N-14 Vilniuje! Kino gamybos pamokos, tai galimybė pažinti, suprasti ir patirti sparčiai besivystantį ir vis daugiau entuziastų įtraukiantį kino filmų pasaulį. Kiekvieną dieną mes susiduriame su galybe audiovizualinių istorijų...