Vaidyba jaunimui

Teatro studija 14-17, 18-21 metų jaunimui Vilniuje.

Užsiėmimų metu mokoma teatro ir kino vaidybos, scenos kalbos, kūno plastikos, judėjimo, režisūros, improvizacijos. Aktorinis meistriškumas ne tik atskleidžia asmenybę bei leidžia tobulėti kuriant įvairiausius vaidmenis, bet ir suteikia žinių, kurias galima pritaikyti ne tik scenoje, bet ir gyvenime.

Pagrindinė vaidybos mokymosi ašis – jausmas – per jį išlaisvinamas aktoriaus vidinis pasaulis bei užmezgamas stiprus ryšys su žiūrovu.

Saulė Petreikytė ir Mindaugas Norkūnas | Spektaklis „Etiudai”, režisierė Indrė Mickus

Teatro studija, kino studija formuoja grupes pagal amžių ir jau esančius gabumus. Ugdymo procese lavinamas kūrybiškumas, suteikiama plataus spektro meninė edukacija, mokymosi eigoje lavinami vidiniai bei išoriniai aktorių gebėjimai, kūrybiškumas, pristatomi vaidmenys ir spektakliai Vilniaus ir kitų Lietuvos miestų teatruose bei kino ekranuose. Kiekvieną sezoną sudaromos/koreguojamos atskiros grupės ir trupės ugdymo programos tęstinumui užtikrinti.

Tiek grupėse, tiek trupėse, tiek individualiai jaunieji menininkai mokosi aktoriaus profesijos subtilybių, gilina kūrybines žinias bei stiprina įgūdžius, vaidina spektakliuose, filmuose, televizijos projektuose, vyksta gastrolių, įgija įvairios sceninės, kūrybinės, darbo patirties, yra ruošiami profesionaliam teatro bei kino pasaulio darbui.

Spektaklis „Ieškomi” | Rež. Indrė Mickus | Cinematic trailer
Spektaklis „Senelio mergina” | Rež. Indrė Mickus | Cinematic trailer

Nuotraukos

Keliauti į viršų