Spektaklis "Trylika 2"

2021 Spalio 27

#Teatras

🤘 Spalio 9, 10 dienomis Menų spaustuvėje buvo pristatyta rež. Indrės Mickus (Pivoraitės) spektaklio Trylika antroji dalis.

Trylika 2 – antroji spektaklio Trylika dalis, kurioje paaugliai tęsia bei kuria naujus tarpusavio santykius, tik šį kartą jie susitinka po dviejų metų ir ilgai netrukus susiduria su naujais išbandymais. Prieš dvejus metus tarp Tomos ir Nikolės ašaromis pasibaigusi draugystė vystosi toliau, tačiau šį kartą, pasimokiusi iš savo klaidų Toma siekia atsilyginti Nikolei. Su Austės pagalba, mergaitės prieš visą mokyklą pažemina Nikolę, ir dėl to direktorė nusprendžia pašalinti Tomą iš mokyklos, o jos vyresniąją sesę – iš valytojos pareigų. Istoriją papildo ir kitos bendraklasės Karolinos siužetinė linija, kurioje netrūksta dramos meilės reikaluose. Emocijų, veiksmo, netikėtumų kupinas spektaklis puikiai atkuria daugumoje mokyklų tvyrančią atmosferą, perteikia jaunų žmonių pasaulėjautą bei iššūkius bei leidžia analizuoti mokyklinių konfliktų priežastis ir galimus sprendimų būdus.

Iš kairės: Ūla Dagytė, Julija Tunkulaitė, Emilija Talandzevičiūtė | INSITI foto archyvas

Scenarijaus autorė ir režisierė Indrė Mickus, analizuodama paauglių tarpusavio santykius ieškojo subtilių išraiškos bei veiksmo vystymo priemonių atskleisti mokyklose vyraujančias patyčias bei jų pasekmes. Muzikinių takelių panaudojimas išryškino paauglių gyvenimuose tvyrančias maišto idėjas bei negebėjimą su jomis brandžiai tvarkytis. Kiekvieno aktoriaus monologas atskleidė jo personažo savijautą, požiūrį į draugus bei prieš kelerius metus (pirmoje spektaklio dalyje) prasidėjusių santykių transformacijas.

Vaidino INSITI Artistų Namų aktoriai: Domas Urbonavičius, Inesa Jurkevičiūtė, Vakarė Mozuraitė, Ūla Dagytė, Emilija Talandzevičiūtė, Gabija Zabaurauskaitė, Loreta Kuklinytė, Mindaugas Norkūnas, Julija Tunkulaitė, Aleksija Grinevičiūtė, Ieva Kraučenkaitė, Martyna Biekšaitė, Gintarė Sabukaitė, Ugnė Ivanauskaitė.

INSITI Artistų Namai – vaidyba vaikams, jaunimui ir suaugusiems. Procesas, kuris atveria duris…

Nuotraukos

< Naujesnis įrašasKeliauti į viršųSenesnis įrašas >