Šokių pamokos - kas tai?

2017 Liepos 17

#Šokis

Apie šokių pamokas

GATVĖS ŠOKIAI – Street Dance, tai šokio stilius, kurį įsimyli iš pirmo žvilgsnio ir nori išmokti šokio meno paslapčių. Ypatingai populiarus vaikų ir paauglių tarpe. Gatvės šokiai – nevaržomas šokio ir judesių taisyklių. Tai judėjimo ir kūrybos laisvė. Čia svarbu ne tai, kokius standartinius šokio judesius žinai, o tai, kaip tu jauti savo kūną, muziką, pasaulį. Gatvės šokiai – pamokos Vilniuje. Patiems mažiausiems 4-6 metų, 7-11 metų, 12-15 metų, N-16 ir suaugusiųjų grupės!

CONTEMPORARY – šiuolaikinis šokis. Kūno lankstumas. Kalba mintimis ir kūnu. Vidinių būsenų ekspresija. Įvairių šiuolaikinio šokio technikų pažinimas. Pradedantieji mokomi pajausti savo kūną, lavinti jo lankstumą, artikuliaciją, koncentraciją bei ugdoma koordinacija. Supažindinama su šiuolaikinio šokio technikų pagrindais.

Pažengusieji mokomi išlaisvinti emocijas per kūno kalbą, leisti rizikuoti atliekant šiuolaikinio šokio judesius, gilinamasi į sudėtingų techninių pratimų atlikimą. Taip pat mokomi improvizuoti bei kurti kompozicijas. Šiuolaikinio šokio pamokos įvairaus amžiaus grupėms: N-8, N-15 ir vyresniems.

BREAK DANCE – šokio stilius, kuriam būdingi akrobatiniai elementai. Visas kūnas dirba dvejose platumose: vertikaliai ir horizontaliai, t.y. ant žemės. Break Dance atsirado praeito amžiaus 60-aisiais metais Amerikoje nuo taip vadinamų B-boys ir B-girls, užkrėtusių savo laisvės ir individualumo judėjimu visą pasaulį.

Kviečiame! Gatvės šokiai ir šiuolaikinio šokio pamokos INSITI Artistų Namuose!

< Naujesnis įrašasKeliauti į viršųSenesnis įrašas >