Norai, kurie skamba

2022 Balandžio 25

#Dainavimas

🎙️ Ko gero nėra tobulesnio instrumento už žmogaus balsą. Tačiau net ir pats geriausias instrumentas privalo būti prižiūrėtas, suderintas, tinkamai valdomas bei mylimas, kad galėtų savo skambesiu džiuginti klausytojus.

Dažnam atrodo, jog puiki klausa ir gebėjimas jautriai valdyti balso stygas yra tik įgimta savybė ir, neturint atitinkamų duomenų, neverta gaišti laiko, stengiantis realizuoti savo svajones muzikos srityje. Visgi, INSITI dainavimo studijos vokalo mokytoja Džiuljeta Mankauskaitė, remdamasi savo ilgametę patirtimi, dalijasi kiek kitokiais pastebėjimais:

„… būna, kad ateina mokinys, kuris neintonuoja, nejaučia ritmo, prastai artikuliuoja, nevaldo garso, neturi jokios ankstesnės muzikinės patirties, tačiau… labai nori. Labai nori ir stengiasi. Kartais net ir aš nustembu, kiek daug galima pasiekti labai norint.“

Vokalo subtilybių mokiusi ne vieną žinomą Lietuvos atlikėją, Džiuljeta savo veikloje itin vertina didžiuliu noru degančius mokinius bei sudaro visas įmanomas sąlygas muzikiniams norams pildytis. Mokyklos nariai mokosi mėgstamas lietuvių ir užsienio kūrėjų dainas, įrašinėja jas profesionaliose studijose, dalyvauja koncertuose bei konkursuose.

Agata Matusevičiūtė | INSITI foto archyvas

INSITI Artistų Namai – procesas, kuris atveria duris…

< Naujesnis įrašasKeliauti į viršųSenesnis įrašas >