Leiskite atsigerti

2022 Sausio 23

#Šokis#Teatras

👏 Dažnas šokėjas geba gerai ar net puikiai atlikti pasirinkto stiliaus žingsnius bei technikas, juos derinti tarpusavyje ir su muzika, pasirodyti „be klaidų“. Ir visgi, stebint pasirodymus iš šalies, neretai žiūrovai tampa tik apatiškais įprastai gerų pasirodymų liudininkais, sulig formaliais plojimais iš atminties ištrinantys daug prakaito bei treniruočių pareikalavusį šokėjo darbo rezultatą. O juk kiekvienas pažengęs atlikėjas, sąmoningai ar ne, viliasi paliesti žiūrovų širdis ir užmegzti ilgesnį, jausmingesnį, nuoširdesnį ar visaip kitaip prasmingesnį ryšį. Ryšį su išliekamąja verte. Ryšį, kuris gyvuoja ir pasibaigus scenos magijai.

🤔 Kas gi lemia skirtumą tarp puikaus pasirodymo ir puikaus pasirodymo, kurio žiūrovas negali pamiršti?

Indrė Mickus | INSITI foto archyvas

Šį klausimą, sausio 21-23 d. vykusių seminarų metu, aktorė, šokėja Indrė Mickus analizavo Vaidoto Lacičio ir Veronikos Golodnevos-Lacitienės organizuojamoje sportinių šokių stovykloje su mokiniais iš Lietuvos ir užsienio studijoje DM. Įvairių aktorystės, kūno plastikos bei savianalizės pratimų metu, šokėjai buvo skatinami ieškoti sąsajų tarp asmeninių patirčių, jaustų emocijų ir judesio formų.

„Šokis be emocijos, tai puodelis be arbatos, kavos ar kito gėrimo. Pripildykite savo puodelius gėrimų ir leiskite žiūrovams iš jų atsigerti“ – aiškindama emocinio pagrindo svarbą judesio pasaulyje, kalbėjo Indrė Mickus.

Plačiau apie saviraiškos galimybes bei įsimintinų pasirodymų ingredientus INSITI Artistų Namų mokytojai ir treneriai kalba teatro, šokių bei dainavimo pamokų metu. Į grupines pamokas nauji nariai priimami kiekvienų metų rugsėjo bei sausio mėnesiais.

INSITI Artistų Namai – Procesas, kuris atveria duris…

Nuotraukos

< Naujesnis įrašasKeliauti į viršųSenesnis įrašas >