Gatvės šokiai

Gatvės šokių studija vaikams, jaunimui ir suaugusiems Vilniuje bei Lentvaryje!

Terminas „Gatvės Šokiai“ (arba „Street Dance“) apibrėžia įvairių šokio stilių visumą, į kurią įeina Hip Hop Dance, House Dance, Break Dance arba B-boying, Popping ir Locking stiliai. Gatvės šokių pamokose pagrindinį dėmesį skiriame Hip Hop stiliui, tačiau tvirtai tikint, jog universalumas šokėjui leidžia atsiskleisti bei perteikti muziką išradingiau, jautriau ir unikaliau, šokėjai pamokose įgis ir kitų gatvės šokių stilių pagrindų.

Pijus Mickus | INSITI Kalėdų renginiai

Stengiantis apibrėžti gatvės šokius – tai energijos, emocijų, judėjimo laisvės bei charizmos visuma. Šokant kūrybiškumui bei saviraiškai nėra ribų – šokėjas ar komanda tampa muzikos dalimi, pagrindiniais judesiais bei originaliomis jų variacijomis perteikdamas įvairius muzikos motyvus. Dažnai iš šono atrodantys kaip „nevaldomi“, gatvės šokiai iš tiesų turi aiškią struktūrą, specifines technikas, konkrečius judesius, bendrinius judėjimo principus bei jausmą, kuriuos siekiant įvaldyti ir savo pasirodymu įtraukti bei nustebinti žiūrovus, reikia praleisti ne vieną valandą treniruotėse.

Gatvės šokių pamokose laviname kūną, muzikos pojūtį, mokomės pagrindinių šio šokio stiliaus judesių bei technikų, dirbame komandose bei individualiai, skatiname kūrybiškumą, kovojame su improvizacijos ir scenos baimėmis, treniruojame kūno motoriką ir raumenų atmintį, stipriname fizinį pasirengimą, skatiname sveiką gyvenimo būdą, ruošiamės įvairiems pasirodymams bei čempionatams, dalijamės emocijomis ir augame kartu.

Siekiant nepasimesti tarp terminų svarbu paminėti, jog dažnai vartojamas terminas „Hip Hop“ pirmiausia apibūdina kultūrą, atsiradusią apie 1974 m. Niujorko rajone Bronkse. Pradžioje šį judėjimą sudarė keturi pagrindiniai elementai – repavimas („rapping“ arba „MCing“), didžėjavimas („DJing“), breikas („b-boying“ arba „breaking“) ir grafiti menas („graffiti“), tačiau laikui bėgant Hip Hop’as įtraukė vis daugiau veiklų (tame tarpe ir šokį „Hip Hop“) ir tapo stipriu, visame pasaulyje atpažįstamu, judėjimu. Vieni įtakingiausių Hip Hop šokio stiliaus populiarintojų yra laikomi „Elite Force Crew“ nariai Buddha Stretch, Link ir Loose Joint.

Išbandyk įvairius stilius INSITI Artistų Namuose ir atrask tą, kuris suteikia pačias geriausias emocijas!

Nuotraukos

Keliauti į viršų