Vasaros šokių stovykla!

2020 Birželio 22

#Šokis

Vasaros šokių stovykla!

Rugpjūčio 4-6 dienomis dieninė vasaros intensyvaus šokio stovykla!

Kur? INSITI studija (Gedimino pr. 45/ iš kiemo pusės)
Kada? 08 mėn. 4-6 dienomis (programą atsiųsime prieš stovyklą)
Dalyviai? Stovykloje gali dalyvauti šokėjai nuo 13 metų. Jaunesni nuo 9 metų šokantys ne mažiau kaip 1-ą sezoną.
Treneriai? INSITI studijos mokytojai, bei ypatingi svečiai!
Šokių stiliai? Hip Hop, gatvės šokiai, break, popping, tutting, locking!

Kaina:
120 Eur (110 Eur šeimos nariams)
110 Eur INSITI studijos nariams
100 Eur (po 100 Eur INSITI studijos šeimos nariams)

VIETŲ SKAIČIUS RIBOTAS!

ANKETA ŠOKIO STOVYKLA – siųsti info@insiti.lt iki liepos 20 d.
Turite daugiau klausimų? Laukiame Jūsų laiškų arba +3706798874

Kozo / Popping

Monika – Kozo. Pagrindinį savo Popping šokių stilių šoka beveik 7 metus, bet taip pat šoka: Locking, (Old way) Vogue, Hip Hop ir kt. Reprezentuoja „Funky Beat Lovers“ ir „Sweet like sugar“ komandas bei priklauso „Nuo nulio“ kompanijai.

Neli / Tutting

Neli apkeliavo daugelį šalių ir mokėsi iš geriausių pasaulio šokėjų. Laimėjo daugelį įvairių šokio konkursų, šiuo metu gyvena Varšuvoje, kur aktyviai veda šokių pamokas, šokių seminarus, teisėjauja šokio varžybas, bei dalyvauja įvairiuose komerciniuose projektuose. Neli šoka įvairius šokių stilius, vienas iš jų – tutting. Pasak Neli, tutting šokių stilius turi paprastą

Indrė Hip hop/Freestyle

Indrė – INSITI studijos įkūrėja, šokio bei teatro mokytoja, žinoma ne tik kaip šokėja, bet ir kaip aktorė. Per daugiau nei 15-a metų sukauptos patirties šokio pasalyje Indrė tapo Lietuvos bei Europos daugkartine gatvės šokių bei Lietuvos contemporary šokių čempione, įkūrė ne vieną šokių komandą, projektą, paruošė ne vieną gerą šokėją, kurie kartu dirba šokių treneriais. Šiuo metu Indrė ne tik treneriauja INSITI studijoje, bet ir veda šokio seminarus, teisėjauja šokio varžybose, dalyvauja įvairiuose projektuose, toliau tobulinasi šokio srityje kartu su geriausiais pasaulio šokėjais Lietuvoje ir užsienyje.

Emilis / Locking

Emilis Pilionis, dar kitaip sutinkamas, kaip Emil arba Dj Lime šokio pasaulyje skaičiuoja jau antrą dešimtmetį. Išbandęs daugelį šokių stilių, šokėjas galiausiai apsistojo gatvės šokiuose. Septynerius metus Emil treniruoja geriausias House/Locking komandas Lietuvoje. Pats Emilis nuolatos tobulinasi ir plečia šokio pasaulėžiūrą įvairiuose seminaruose ir muzikoje.

Tina / Gatvės šokiai

Tina – INSITI studijos įkūrėja, šokių mokytoja, sukaupus daugiau nei 20-ies metų šokių patirtį. Pelniusi ne vieną Lietuvos bei Europos gatvės šokių čempionės titulą. Tina pasiekė akrobatinių persivertimų rekordą Lietuvoje. Gimnastė, kuri savo akrobatinius gebėjimus dažnai perkelia į sceninius šou pasirodymus. Šokio patirties semiasi ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje kartu iš geriausių pasaulio šokėjų.

Pijus / Break Dance Pijus šokio patirties semiasi ne tik iš trenerės Indrės, tačiau kartu ir iš geriausių pasaulio šokėjų. Šokio karjerą pradėjo mokydamasis break dance šokio stiliaus, tačiau netrukus pradėjo domėtis ir kitais šokio stiliais: popping, tutting, street dance. Dabar sėkmingai kuria įvairius šokio projektus, bei dirba INSITI studijoje šokių mokytoju. Pijus dar žinomas kaip kino režisierius ir įvairių reklamų kūrėjas.

< Naujesnis įrašasKeliauti į viršųSenesnis įrašas >