Trys vasaros stovyklos!

2018 Balandžio 11

#Kinas#Šokis#Teatras

TRYS INSITI DIENINĖS VASAROS STOVYKLOS! KVIEČIAME!

Kviečiame vaikus ir jaunimą vasarą praleisti aktyviai bei kūrybingai! Dieninė teatro ir kino stovykla – trumpo metro filmų filmavimai, intensyvaus šokio stovykla (šokių stiliai: gatvės šokiai, break dance, popping, house, šiuolaikinis šokis ir kt., šokio stovykla – klipų filmavimai!

Registracija: info@insiti.lt
Laiško tema: STOVYKLOS PAVADINIMAS
Vardas pavardė, stovyklautojo amžius.
Daugiau info@insiti.lt

Stovyklų adresas: Gedimino pr. 45 (iš ankštosios g.) INSITI Artistų Namai, 867988784

Registracija iki birželio 1d. info@insiti.lt

DIENINĖ VASAROS STOVYKLA
„TEATRO IR KINO“

Kaina 130 Eur
Liepos 2-6 dienomis 9:00-17:00

Dieninė vasaros Teatro ir Kino stovykla vaikams ir jaunimui 8-18 metų. Stovykla skirta visiems norintiems išbandyti save režisūros bei aktorystės srityse ir smagiai bei prasmingai praleisti laisvalaikį kartu su teatro ir kino profesionalais. Kūrybinės užduotys bus skiriamos pagal amžių 8-12 m. ir 13-18 m. grupėms.

DIENINĖ VASAROS INTENSYVAUS ŠOKIO STOVYKLA
„DANCE CAMP INTENSE“

Kaina 130 Eur
Liepos 9-13 dienomis 10:00-18:00

Dieninė vasaros šokių stovykla vaikams ir jaunimui 8-18 metų „Dance Camp INTENSE“. Stovykla skirta šokėjams turintiems mažiausiai 2 metų šokio patirtį. Stovykloje šokėjai tobulins šokių įgūdžius, ugdys ištvermę, lavins kūno bei emocinės kalbos gebėjimus. Šokių stiliai: street dance, hip hop, break dance, house, popping ir kt.

DIENINĖ VASAROS ŠOKIŲ STOVYKLA
„ŠOKIŲ STOVYKLA“

Kaina 130 Eur
Liepos 16-20 dienomis 09:00-17:00

Dieninė vasaros INSITI Šokių Stovykla vaikams ir jaunimui 7-16 metų. Šokių stiliai: street dance, hip hop, break dance, house, popping ir kt. Stovykloje šokėjai tobulins savo šokių įgūdžius, ugdys ištvermę, lavins kūno bei emocinės kalbos gebėjimus. Dalyviai taip pat sportuos, žais įvairius judesio bei vaidybinius žaidimus ir kurs trumpo metro šokių klipus. Vasara – puikus metas ne tik poilsiauti, bet ir pajudėti fiziškai bei kūrybiškai praleisti laiką mėgstamoje srityje su bendraminčiais. Kviečiame dalyvauti visus: ne tik šokėjus, bet ir šokio mėgėjus.

< Naujesnis įrašasKeliauti į viršųSenesnis įrašas >