Spektaklis "Voratinklis"

2017 Birželio 08

#Teatras

SPEKTAKLIS „VORATINKLIS“, REŽ. I.PIVORAITĖ

Spektaklis „Voratinklis“, režisierė I.Pivoraitė įvyko 2017 06 02 (Keistuolių teatras)

Dar kartą INSITI teatras pasisakė žiūrovui, kokie yra vaikų vidiniai išgyvenimai ir kaip kartais tereikia sustoti akimirką ir pagalvoti ar tikrai elgiamės teisingai, ar suaugęs žmogus tikrai supranta ką išgyvena vaikas.

Aktoriai – jaunimas ne tik jautė tekstą, bet ir atidavė visas savo emocijas, kad atskleistų spektaklyje nagrinėjamas temas: tėvų ir vaikų santykiai, mokytojų ir vaikų santykiai, pirmoji meilė, savižudybė, išnaudojimas, vienatvė, baimė ir kt.

“Spektaklis “Voratinklis” (Režisierė Indrė Pivoraitė) – tai mūsų kasdienio gyvenimo atspindys. Čia analizuojamos aktualios ir svarbios temos ne tik jaunimo tarpe. Jos nesvetimos visiems,kurie nors kiek susimąsto apie save. Tai nuostabus spektaklis skatinantis sustoti,apmąstyti,įsiklausyti į save ir pagalvoti – ar aš viską darau teisingai, ar išgirstu šalia esančius, ar galiu ir noriu jiems padėti, ar man tai svarbu? Puiki režisūra,nepriekaištinga jaunų artistų vaidyba, įtraukianti į veiksmo vingius ir pažadinanti giliausius jausmus. Pasibaigus, tu negali apie jį negalvoti. Mintyse vis kyla nauji ir nauji klausimai. Tu analizuoji, lygini,vertini ir tai – nepakartojama. Tu suvoki,kad tau tai svarbu. Nuostabus vakaras, kuris suteikia peno ne tik sielai, bet ir mintims.“ Aušra Banikonienė. 2017 06 04

< Naujesnis įrašasKeliauti į viršųSenesnis įrašas >