Naujas sezonas nuo rugsėjo 4d.!

2017 Rugpjūčio 17

#Dainavimas#Kinas#Šokis#Teatras

Naujas sezonas jau nuo rugsėjo 4 dienos!

Jau greitai naujas INSITI Artistų Namų meno studijų sezonas, kuris bus dar gausesnis renginiais, filmavimais, spektakliais, čempionatais, išvykomis, koncertais. Studijose, kuriose gatvės šokiai, šiuolaikinis šokis, break dance, popping, vaidyba, teatro pamokos, solinis dainavimas ir grupėse, režisūros pamokos – įgysite dar daugiau žinių ir patirties. Naujiena – teatro pamokos suagusiems, gatvės šokiai 4-6 metų vaikams, gatvės šokiai suaugusiems, režisūros pamokos jaunimui! Ką veiki? Registracija

INSITI atidarymas jau rugsėjo 4 dieną. 18:30 val. Socialinių mokslų kolegija. Kalvarijų g. 137E, 111 auditorija.

Kas gi nuveikta vasarą, ruošiantis naujam sezonui? Šokio, teatro, dainavimo ir kino studijų vaikai praktikavosi įvairiuose filmavimuose. Tai buvo puikūs įspūdžiai ir patirtis dirbti po vieną ir grupelėse prieš kamerą. Kurti etiudus, kalbėti, judėti ir šokti.

Buvo suorganizuota INSITI šokio studijos šokio stovykla. Stovyklos programą INSITI šokio studija įamžino ta pačia, visų pamėgta kino studijos, legenda tapusia kino kamera.

Džiaugiamės nepamirštamais INSITI vasaros įspūdžiais ir puikiais INSITI studijų jaunaisiais menininkais.

Netikėtais vasaros įspūdžiais gali pasidalinti ir INSITI dainavimo studijos, teatro studijos, šokio studijos ir kino studijos mokytojai, kurie suorganizavo pažintinę kelionę po Lietuvą. Šįkart keliavo į Žemaitiją. Kelionę taip pat įamžino foto ir kino juostose. Beje, šokio praktikavosi ir geriausiame Europos šokio festivalyje Fair Play Dance Camp, kartu su geriausiais pasaulio šokėjais, bei choreografais.

Linkime naujų gerų įspūdžių naujame INSITI sezone.

< Naujesnis įrašasKeliauti į viršųSenesnis įrašas >