Naujas INSITI sezonas!

2022 Rugsėjo 05

#Teatras

🎉 Rugsėjo 5 d. prasidėjo jau 7 INSITI Artistų Namų sezonas!

Naujas sezonas | INSITI Artistų Namai

🌗 Kiekvienais metais INSITI teatro ir kino mokykla Vilniuje kviečia vaikus, jaunimą ir suaugusius KURTI! Kurti visų pirma save, kaip mąstančią, jaučiančią, pasitikinčią asmenybę! O taip pat kurti ir išskirtinius vaidmenis, intriguojančias istorijas, spektaklius, filmus bei prasmingą ir pozityvią bendraminčių aplinką, kurioje gimsta unikalios, jaudinančios, įkvepiančios bei ilgam išliekančios patirtys!

🔹 Vaidybos kursų vadovai:

Indrė Mickus – INSITI Artistų Namų mokyklos įkūrėja, neišsenkantis išminties, įkvėpimo ir motyvacijos šaltinis, Mokytoja, kurios pamokos išlieka ilgam, o darbai stebina net profesionalus!

Pijus Mickus – INSITI Artistų Namų mokyklos įkūrėjas, kino režisierius, montažistas, šokėjas, kuris savo užsidegimu visad įkvepia kolegas bei mokinius, o sukauptą patirtį ir žinias perduoda stebinančiais metodais!

Ramūnas Cicėnas – patyręs, talentingas, originalus aktorius bei režisierius, kurio sukurti vaidmenys teatro scenose, televizijos ekrane bei kino filmuose nepalieka abejingų, o režisūros darbai atskleidžia platų žinių bagažą bei jautrų santykį su kūryba!

Vilma Okaitė – nepakartojama INSITI Artistų Namų aktorė bei mokytoja, kurios nuoseklus bei atsakingas darbas vaidybos srityje leido pasiekti stulbinančių rezultatų tiek scenoje, tiek dirbant su jaunaisiais mokiniais!

👉 Registracija į vaidybos kursus vyksta rugsėjo ir sausio mėnesiais!

🙃 Iki susitikimo kūryboje! INSITI komanda ❤️

< Naujesnis įrašasKeliauti į viršųSenesnis įrašas >