INSITI Apdovanojimai 2023

2023 Birželio 23

#Kinas#Teatras

🥳 Birželio 20 d. didžiausioje Multikino kino teatro salėje įvyko kasmetinis ir visuomet išskirtinis INSITI teatro ir kino mokyklos sezono uždarymo renginys, kurio metu INSITI mokytojai bei nariai, jų tėveliai ir draugai apdovanojimų bei plojimų gausoje minėjo įsimintiniausias ir prasmingiausias sezono akimirkas!

INSITI Apdovanojimai | INSITI foto archyvas

🏆 „Geriausių vaidmenų” diplomais buvo įvertinti pavyzdingu darbu bei puikiais rezultatais nustebinę mokiniai, „Auksinius vokus” gavę jaunieji aktoriai buvo pakviesti prisijungti prie mokyklos teatro trupių, renginio metu kupini emocijų visi išvydo spektaklių kūrimo Behind The Scenes filmukus, suaugusiųjų vaidybos kurso „prieš kamerą” pristatomąjį filmuką bei rež. Indrės Mickus trumpo metro filmą „Dingę”.

Auksinis vokas | INSITI foto archyvas

🙃 Šis renginys tai nuostabi proga pažvelgti į kiekvieno tiek asmeniškai tiek komandiškai nueitą kelią, pasiektus rezultatus bei išsikelti naujus, augti skatinančius ir įkvepiančius, tikslus!

🙏 INSITI komanda sako DIDELĮ AČIŪ visiems dalyvavusiems ir palaikiusiems bei su dideliu nekantrumu laukiame NAUJOJO INSITI SEZONO!

Nuotraukos

< Naujesnis įrašasKeliauti į viršųSenesnis įrašas >