IMPRO TIME

2024 Sausio 08

#Teatras

🤟 Naujus metus pasitinkame su dar didesniu noru tobulėti – kiekvieną mėnesį kviečiame visus INSITI Artistų Namų narius dalyvauti nemokamuose improvizacijos vakaruose!

🙃 Tai puiki proga susipažinti su nariais iš kitų grupių, atrasti naujus bei tobulinti jau turimus kūrybinius įgūdžius, pamiršti scenos baimes ir dvejones, eksperimentuoti kuriant netikėčiausias istorijas bei personažus, įsimintinai ir prasmingai praleisti laiką INSITI šeimoje!

👉 Pateikiame 5 priežastis, kodėl užsiimti improvizacija yra itin naudinga:

🔷 Kūrybiškumo stiprinimas. Improvizacija skatina kurti spontaniškai, greitai ir dažnai – tai leidžia per labai trumpą laiką išvysti ir įvertinti savo sprendimų rezultatus bei išmoktas pamokas nedelsiant pritaikyti sekančiame žaidime/pratime.

Teatro savaitgalis 2023 | INSITI foto archyvas

🔷 Komunikacijos gebėjimų gerinimas. Dauguma improvizacinių vaidybos žaidimų/pratimų vyksta su partneriu arba komandoje ir dažnai dalyviams tenka kiek įmanoma aiškiau bei įdomiau perteikti norimą žinutę arba tiesiog tarpusavyje susikalbėti. Šios situacijos skatina tobulinti tiek verbalinius komunikacijos tiek kūno kalbos įgūdžius.

Teatro savaitgalis 2023 | INSITI foto archyvas

🔷 Prisitaikymo/lankstumo ugdymas. Improvizacijos veikla yra neatskiriama nuo netikėtų situacijų. Treniruojant gebėjimą greitai, įdomiai bei logiškai reaguoti ir priimti sprendimus netikėtose situacijose, dalyviai tampa drąsesni ir pajėgesni spręsti įvairias problemas ir realiose situacijose asmeniniuose gyvenimuose.

Teatro savaitgalis 2023 | INSITI foto archyvas

🔷 Rizikos tolerancija. Improvizuojant retai kada būna aišku kuo istorija prasidės, kaip pasisuks ir kuo baigsis. Neaišku būna ir kaip netrukus pasielgs ar sureaguos kitas dalyvis. Taip pat neaišku ir kaip būtų geriausia pasielgti ir pačiam. Kiekvienas žingsnis improvizacijoje yra rizikingas – jis gali tą pačią sekundę padėti arba pakenkti istorijos pasakojimui arba žaidimo/pratimo užduočių atlikimui. Susiduriant su dideliu kiekiu rizikos kiekviename žingsnyje dalyviai pradeda ją vis labiau toleruoti ir netgi pamilti.

Teatro savaitgalis 2023 | INSITI foto archyvas

🔷 Dėmesingumo/koncentracijos lavinimas. Improvizacinėje veikloje dažnai dalyviai tampa itin priklausomi vienas nuo kito – vienas partnerio poelgis gali skatinti vienokia tavo reakciją, kitas – visai priešingą. Siekiant kurti bei vystyti nuoseklią ir logišką istoriją, dalyviai turi pastebėti, prisiminti ir reaguoti net į pačius mažiausius partnerių žodžius ar veiksmus – taip stiprėja koncentracijos ir dėmesio valdymo gebėjimai.

Teatro savaitgalis 2023 | INSITI foto archyvas

😎 Ir tai tik maža dalis teigiamų improvizacijos poveikių tiems, kurie ryžtasi bandyti. Todėl kviečiame visus norinčius (ir galbūt dar dvejojančius) prisijungti ir pasinerti į netikėtumų ir juoko kupiną improvizacijos pasaulį INSITI IMPRO vakaruose.

🗓️ Tikslus laikas skelbiamas INSITI skelbimų lentoje (prie įėjimo).

INSITI Artistų Namai – čia mes kuriame…

< Naujesnis įrašasKeliauti į viršųSenesnis įrašas >