Aktorių atranka - spektaklis "Ačiū"

2017 Rugsėjo 20

#Teatras

AKTORIŲ ATRANKA – SPEKTAKLIS „AČIŪ“ PAGAL „13 PRIEŽASČIŲ KODĖL“

Aktorių atranka – spektaklis „Ačiū“ pagal „13 priežasčių kodėl“

REGISTRACIJA: INFO@INSITI.LT

Tema: Kastingas13
VARDAS, PAVARDĖ, GIMIMO DATA,
TĖVŲ TELEFONO NUMERIS,
PORTRETINĖ FOTO NUOTRAUKA.
IR MES SU JUMIS SUSISIEKSIME

 http://www.alfa.lt/straipsnis/50218322/rezisiere-pivoraite-aciu-kad-iziebei-vilti-ir-aciu-kad-ja-uzgesinai

Knyga ir pjesė vadinasi „13 priežasčių kodėl“, o spektaklį pavadinote „Ačiū“. Kodėl? – klausė Jurgita Kotryna Ogulevičiūtė I alfa.lt

„Ačiū už tai, kad įžiebei viltį, ir ačiū, kad ją užgesinai. Du variantai. Spektaklyje apie tai kalbėsime: daug žmonių viltį užgesina, bet daug jų gali ją ir įžiebti“. – atsakė Indrė Pivoraitė.

Spektaklis „Ačiū“ pagal knygą “13 priežasčių kodėl” – jaunos režisierės projektas, drąsiai kalbantis apie jaunimo patyčių bei savižudybių problemą.

Spektaklis kalba apie nesunaikinamą patyčių liūną, į kurį klimpsta vis daugiau vidinės tvirtybės stokojančių jaunų žmonių. Jis apie santykių spragas, neretai privedančias prie savižudybių. Spektaklio veikėjai analizuos save, aplinką, poelgius ir jų pasekmes, ieškos patyčių ir savižudybių prevencijos būdų.

Tikiu, jog tokia meno forma apie patyčias bei savižudybes kalbėti lengviau. Jautrūs faktai bus analizuojami jaunimui suprantama, įtraukiančia kalba. Be to, merginos ir vaikinai nuo trylikos iki aštuoniolikos metų amžiaus yra kviečiami prisidėti prie spektaklio įgyvendinimo – rengiama aktorių atranka. Tad, visi, kurie neabejingi teatrui bei jaučia norą išmokti vaidybos paslapčių, yra laukiami. Kviečiu su manimi susisiekti asmeniškai. Studijos „INSITI“ puslapyje rasite, kaip tai padaryti ”, – teigė I. Pivoraitė.

Atranka į spektaklį jau prasidėjo. Užsiregistruoti galite el. paštu: info@insiti.lt

http://sveikata.lrytas.lt/gyvenu-sveikai/2017/09/19/news/apie-skaudzia-problema-kitaip-pokalbi-megs-spektaklio-pagalba-2605537/

< Naujesnis įrašasKeliauti į viršųSenesnis įrašas >