Kelionės

2022 Gegužės 28

#Teatras

🗺️ Mes keliaujame. Keliaujame kūnais, mintimis, emocijomis, žvilgsniais, žodžiais, garsais…  Keliaujame turėdami aiškius tikslus, o kartais – atsitiktinai, nežinodami kur ir kodėl. Keliaujame ir patiriame, keliaujame ir atrandame, keliaujame ir augame.

Vilma Okaitė | Spektaklis „Voratinklis” | INSITI foto archyvas

Pirmasis INSITI Artistų Namų mokyklos režisierės Indrės Mickus spektaklis „Voratinklis“ – tai kelionė, kuri tęsiasi jau ilgus metus, įtraukia vis daugiau dalyvių, leidžia patirti tai, kas vienu metu yra ir be galo arti ir tuo pat metu nepasiekiama. Neatsitiktinis spektaklio pavadinimas jautrių ir nuoširdžių vaidinimų kontekste atskleidžia tiek gamtišką ir neišvengiamą voro prigimtinę kelionę, savo būtį įprasminant su išskirtinio grožio, bet tuo pačiu ir negailestingai žiaurios paskirties tinklo mezgimo procesu, tiek kiekvieno iš mūsų (aktorių ir žiūrovų) kelionę tarpusavio santykių bei asmenybių „mezgimo“ procese.

Rež. Indrė Mickus (su asistente karve) | INSITI foto archyvas

Teatro studija Vilniuje kviečia keliauti ten, kur reikia drąsos, ryžto, ištvermės, jautrumo, tikėjimo, kantrybės smalsumo, humoro… Aktorinio meistriškumo ugdymo, personažų analizės ir kūrimo bei spektaklių statymo dėka, vaidybos pamokos leidžia keliauti į pačias prasmingiausias keliones. Keliones, kurios augina.

Dalijamės foto akimirkomis iš gegužės 13 d. Rokiškio kultūros centre vykusio teatrų festivalio „Juodasis katinas”, kuriame INSITI teatro mokykla pristatė rež. Indrės Mickus spektaklį „Voratinklis”.

INSITI Artistų Namai – procesas, kuris atveria duris…

Nuotraukos

Keliauti į viršųSenesnis įrašas >